Laipni lūgti mūsu pasaulē

Kas mēs esam

Jau vairāk nekā 15 gadus pie mums vēršas cilvēki, kas meklē labāko uzturu nozarē. Un mēs neesam viņus pievīluši.

Mūsu bagātā vēsture un dziļā izpratne par veselību un uzturu ir palīdzējusi mums pārvarēt iespējamās robežas un pārsniegt cerības.

Mēs domājam bez ierobežojumiem, mēs no jauna iztēlojamies, kas ir iespējams, izgudrojam produktus un no jauna izgudrojam kategorijas. Mēs risinām problēmas. Mēs uzlabojam. Un tad mēs uzlabojam vēl vairāk.

Mūsu klienti ir apņēmušies katru dienu būt vēl mazliet labāki. Un mēs arī.

Mēs esam, lai palīdzētu parastiem cilvēkiem sasniegt neparastas lietas.

Ko mēs darām

Inovācijas ir mūsu asinīs, un mēs turpinām radīt progresīvus produktus; katrs no tiem ir pildīts ar augstas kvalitātes, augstas efektivitātes sastāvdaļām un izstrādāts tā, lai lieliski iederētos mūsu klientu aizņemtajā dzīvē.

Katrs produkts ir izstrādāts tā, lai tas būtu drošs, efektīvs un patīkams.

No garšas līdz tekstūrai, no efektivitātes līdz cenai - mūsu misija ir nodrošināt vislabāko iespējamo visaptverošo uzturu. Taču mēs ne tikai uzturam treniņus, bet arī iedvesmojam cilvēkus sapņot par lieliem mērķiem. Un sapņošana ir pirmais solis, lai kļūtu veselīgāki, spēcīgāki, ātrāki un spēcīgāki.

Mēs dodam iespēju indivīdiem, motivējam komandas un cenšamies atbalstīt ikvienu, kas vēlas pieņemt izaicinājumu.

Bez kompromisiem

Jūs nepieļaujat kompromisus attiecībā uz saviem sapņiem, un mēs nepieļausim kompromisus, palīdzot jums tos sasniegt.

Ievērojot mūsu zinātnisko pieeju, mēs esam apņēmušies nepārtraukti veikt pētījumus un pilnveidi, lai palīdzētu jums sasniegt rezultātus.

Nekādu puspasākumu un nekādu stūru griešanas. Mēs dodam labāko no sevis, lai jūs varētu dot savu.

Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai katrs klients izbaudītu drošu, efektīvu un mutē kūstošu uzturu.

Bez izņēmumiem, bez kompromisiem.

Mēs esam zīmolu ģimene

Kombinētā izcilība

Mūsu darbības pamatā ir zināšanas fizioloģijā, un mums ir dziļa izpratne par veselību un labsajūtu. Mēs pārzinām savas zināšanas un labprāt dalāmies tajās.

Mūsu zinātniski pamatotie produkti tiek radīti no augstākās kvalitātes sastāvdaļām, un mēs nodrošinām, ka mūsu standarti tiek ievēroti visā piegādes ķēdē. Mēs lepojamies ar godīgumu un uzticēšanos.

Mēs uzskatām, ka mūsu klientiem, runājot par uzturu, nekad nevajadzētu piekāpties kvalitātei cenas dēļ. Mēs piedāvājam nozarē vadošās formulas par tirgū konkurētspējīgu cenu.

Gadu gaitā esam nogājuši garu ceļu, un ar mūsu aizrautīgo, izdomas bagāto un inovatīvo komandu mēs drīzumā neapstāsimies.

Gaidiet lielisku garšu, lielisku kvalitāti un lielisku veiktspēju. Bez kompromisiem.

VP Laboratorija

VP Laboratorija piedāvā mūsu augstākās kvalitātes farmaceitiskās kvalitātes uztura bagātinātāju klāstu. Katrs produkts ir pildīts ar drošām, spēcīgām un efektīvām sastāvdaļām, kas palīdz uzturēt optimālu veselību un labsajūtu.

UltraVit

UltraVit ir inovatīvs uzņēmums ar dziļām saknēm sporta uztura un uztura bagātinātāju nozarē, un mūsu DNS nāk no VPLab Nutrition - sporta uztura un farmācijas uzņēmuma ar 15 gadu pieredzi. Mūsu produktus izstrādā pētniecības un attīstības profesionāļu komanda ar milzīgām zināšanām par augstas efektivitātes sastāvdaļām un dabīgām produktu formulām, kas nodrošina vislabākos rezultātus.

Mūsu komanda ir aizrauta ar kvalitāti un inovācijām, tāpēc mēs strādājam tikai ar dabīgām un augsti bioloģiski pieejamām formulām, kas garantē tikai labākos rezultātus. Mēs izstrādājam gudrus un vienkāršus produktus visos iespējamajos veidos, kas ir efektīvi un liek jums justies labi.