Daudziem no mums reizēm šķiet, ka intensīvi nodoties sportiskām aktivitātēm nepieciešams vien gada aukstajos mēnešos, lai sagatavotu sevi vasarai. Līdzko pienāk vasara, zūd gan motivācija, gan laiks, lai regulāri sportotu.

Ieplānots atvaļinājums, brīvdienas labāk vēlaties pavadīt jūrmalā vai cepot gaļu pie saviem mīļajiem. Protams, ka tas viss ir fantastiski, bet savā ikdienas rutīnā un brīvajos brīžos ir iespējams iekļaut arī mazliet aktīvās atpūtas vai pa kādam sporta treniņam gan zālē, gan brīvā dabā.

Veselības Pasaule uzskata, ka vasara ir īstais laiks, lai sāktu dzīvot aktīvi un veselīgi!

Nepatīk sportot piesmakušā trenažieru zālē? Dodies sportot brīvā dabā!

Ja piesmakušais trenažieru zāles gaiss vispār nerada ne mazāko vēlmi doties trenēties iekštelpās, nekādu problēmu! Dodieties izbraucienā ar velosipēdu, lēnā skrējienā gar jūru, izvelciet no skapja laukā skrituļslidas vai arī sekojiet līdzi informācijai plašsaziņas līdzekļos, kur laiku pa laikam tiek publicēta informācija par iespējām sportot bezmaksas grupu nodarbībās svaigā gaisā. Visas iespējas ir jūsu, tikai jāprot tās notvert un izmantot!

Ja vēlaties parūpēties par savām locītavām arī vasaras mēnešos, noteikti izmēģiniet VPLab Absolute Joint, kas noderēs kā aktīviem sportistiem, tā vecāka gadu gājuma cilvēkiem, nodrošinot normālu skrimšļu darbību.

Ievies izmaiņas savā treniņu grafikā – izmēģini jaunas grupu nodarbības, treniņus svaru zālē nomaini pret kardio, utt.

Vasarā var iezagties panīkums ierastajiem treniņiem. Ja regulāri apmeklējat grupu nodarbības, varbūt ir vērts pamēģināt, piemēram, gaisa jogu dabā? Ja regulāri apmeklējat svaru zāli un aktīvi audzējat muskuļu masu, varbūt ir laiks pamēģināt arī mazliet atraktīvākas grupu nodarbības, varbūt pat krosfitu? Ķermenim ir nepieciešams kaut ko laiku pa laikam pamainīt, tādēļ vasara var būt lielisks brīdis, kad izmēģināt kaut ko, ko iepriekš nekad nedomājāt pat mēģināt.

Pēc kārtīga treniņa palutini sevi ar kaut ko gardu. Un kas var būt vēl gardāks par veselīgu proteīna batoniņu? Pamēģini gardo VPLAB LEAN PROTEIN & FIBER BAR par īpašo vasaras akcijas cenu!

Izveidojiet jaunu mūzikas atskaņošanas sarakstu jeb "playlist"

Ir pāris lietas, kuras varat kontrolēt, ja runa ir par rezultātiem sportā. Tā ir jūsu attieksme, vēlme sasniegt mērķus, kā arī mūzikas atskaņošanas saraksts. Patiesībā viss ir tieši tik vienkārši! Arī mūzikas pamainīšana var mainīt to, kā izturaties pret sportu kā tādu. Atrodiet sev iedvesmojošas dziesmas, kuras mudinās saņemties spēkus pat dienā, kad ne visai gribas nodoties sportiskām aktivitātēm.

Atrodiet savu treniņu partneri

Kopā ne tikai jautrāk, bet arī produktīvāk! Norunājiet ar draugu, ka jūs palīdzēsiet viens otram sasniegt izvirzītos mērķus. Šajā gadījumā mērķis var būt – neļaut draugam pamest sportiskās aktivitātes arī vasarā.

Ja gadījumā vēlies sportot, bet pilnībā trūkst enerģijas, tad izmēģini vienu no mūsu "Sveika, Vasara!" akcijas piedāvājumiem par īpašu cenu – BSN N.O.-XPLODE vai VPLAB Energy Gel + Caffeine, kas ļaus padarīt treniņus produktīvākus.

Ar savu piemēru motivējiet citus

Ir vērtīgi atcerēties, ka jūsu sūri grūti panākto kāds no malas vienmēr vēros. Varbūt jūsu atraktīvā sportošana visa gada garumā ir iedvesmojusi citus iet un darīt! Tad kādēļ atmest ar roku saviem sasniegumiem vasarā? Turpiniet iedvesmot!

Sākoties pirmajam vasaras mēnesim, Veselības Pasaule sagatavojusi īpašas atlaides tik pat īpaši izvēlētiem produktiem. Uzzini, kuri ir šie produkti, spiežot uz mūsu akcijas preču klāsta "Sveika, Vasara!"

Tagi: lv Motivācija

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā: komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.