Lai Jāņu un Līgo svinību ēšanas un alkoholisko dzērienu lietošanas maratons nepārvērstos par pēcsvētku briesmām ar veselību un pašsajūtu, Veselības Pasaule komanda ir sagatavojusi ieteikumus, kā pārvarēt vai pēcāk samazināt svētku radītās sekas jūsu veselībai.

Kā cīnīties ar vieglām paģirām Jāņu dienas rītā?

Lai cilvēka organisms spētu pārstrādāt alkoholiskos dzērienus, tam ir nepieciešams teju 8 reizes vairāk ūdens, un šī iemesla dēļ ķermenis var ievērojami dehidratēties. Tieši tamdēļ nākamās dienas rītā, pēc lustīgas līgošanas ar pāris alkoholiskajiem dzērieniem, būtu ieteicams parastā ūdens vietā lietot elektrolītu dzērienu, kas spēs ne tikai sniegt nepieciešamo H2O jeb ūdens daudzumu, bet arī kompensēs organismu ar alkohola lietošanas rezultātā zaudētajiem sāļiem un minerālvielām.

Par gardu un veselīgu palīgu dehidratētajam organismam Jāņu dienas rītā kļūs VPLAB FITACTIVE ISOTONIC DRINK, kam ir arī vairākas garšas, no kurām izvēlēties sev tīkamāko.

Brīdī, kad alkohols nonāk cilvēka organismā, tas sāk šķelties un, etanolam noārdoties, organismā nonāk acetaldehīds, kas ir viens no vistoksiskākajiem alkohola metabolītiem. Aknas cilvēka organismā veic attīrīšanas funkciju, nodrošinot iepriekš minētā acetaldehīda pārstrādi un izvadīšanu. Līdzko cilvēks pārmērīgā daudzumā lieto alkoholiskos dzērienus, aknas nespēj pietiekamā daudzumā neitralizēt šo metabolītu, tādēļ šī viela paliek organismā, radot tautā visiem labi zināmās paģiras.

Labs palīgs pēcsvētku paģiru samazināšanā ir arī BCAA, turklāt savienojumā ar glutamīnu tas kļūs par lielisku atbalstu aknām, radot iespēju ātrāk pārstrādāt acetaldehīdu un uzlabojot pašsajūtu. BCAA var kļūt par lielisku palīgu tad, ja lietosiet to gan pirms, gan pēc svētkiem.

Par gardu un veselīgu palīgu jūsu aknām var kalpot VPLAB BCAA 8:1:1, kura sastāvā ir arī iepriekš minētais un ļoti noderīgais glutamīns.

Ņemot vērā to, ka alkohols sniedz papildu slodzi sirdij, pēc pārmērīgas svētku svinēšanas, kuru laikā tika lietots arī alkohols, noteikti ieteicams parūpēties arī par sirds veselību.

Lai parūpētos par sirds veselību, talkā varat ņemt VP LABORATORY CO Q10, kas ir universāls augstākās kvalitātes antioksidants. Koenzīms Q10 uztur enerģijas apmaiņas procesu sirds muskulī un asinsvadu sieniņās, bagātina taukaudus ar skābekli.

Kā palīdzēt savam organismam, ja svētkos ir sanācis pārēsties?

Saulgriežu svētku laikā, kad galds pārbagāts ar dažādiem gardumiem, ir grūti apstāties, lai nevajadzīgi nepārēstos, jo viss izskatās tik gards! Taču kā lai palīdz savam organismam pēc lielajiem svētku ēšanas maratoniem?

Sapūties vēders, smaguma sajūta, slikta dūša, gremošanas trakta darbības traucējumi – šis un vēl daudz kas cits rada diskomfortu un, iespējams, pat darba nespēju. Ņemot vērā to, ka pēc Jāņiem šogad nākamā diena ir darba diena, daudzi no mums nevar atļauties ņemt brīvu. Kā tad īsti šādā gadījumā palīdzēt savam organismam pēc iespējas ātrāk atjaunoties?

Ja gadījumā pēc svētku ēšanas ir piemeklējuši gremošanas trakta darbības traucējumi, vēdera pūšanās, caureja vai citas izvadorgānu sistēmas nobīdes, palīgā var nākt VP LABORATORY DUOBACT. Tas palīdzēs normalizēt gremošanas trakta darbību, samazinot iepriekš minētās komplikācijas.

Lai sniegtu iespēju savam organismam pēc svētkiem atjaunoties ilgtermiņā, labs risinājums būtu pāris dienas pēc saulgriežu svētkiem kaut reizi dienā vienu maltīti aizstāt ar VPLAB LEAN PROTEIN SHAKE. Ko tas dos? Tas palīdzēs organismam uzņemt tam nepieciešamo olbaltumvielu, šķiedrvielu, vitamīnu, zaļās tējas ekstrakta, acetil-L-karnitīna u. c. vielu daudzumu. Īsāk sakot, ķermenis tiek nodrošināts ar kvalitatīvām, viegli pārstrādājamām uzturvielām, kas ne tikai pabaros un spēcinās organismu, bet arī uzlabos vielmaiņu. Gala rezultātā organismam tiks atvieglots darbs, sašķeļot to, kas svētku laikā uzņemts.

Veselības Pasaule atgādina, ka visefektīvākais veids pret svētku pārēšanos un paģirām ir gan ēdiena, gan alkoholisko dzērienu lietošana ar mēru!

Lai lustīga līgošana!

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā: komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.